Gorzyczki na 5, UPOS za 3, Sędzia żółta kartka

• autor: roha, 2011-02-27 20:15

UPOS-Exorigo Knurów - Pizzeria Luciano Strzelec Gorzyczki

10 : 4   (3 : 2)

Więcej w rozwinięciu:

6'- 1:0 – Spórna (as. Karwowski)
  9'- 2:0 - Zagórski (przechwycił podanie przeciwnika)
16'- 3:0 – Rozumek W. (as. Jezierski)
17'- 3:1 –
17'- 3:2 –

22'- 3:3 –
28'- 4:3 – Wieliczko (indywidualnie)
32'- 5:3 – Spórna (
as. Bagiński)
33'- 6:3 – Kasiński (przedłużony)
35'- 6:4 –
35'- 7:4 - Jezierski (
as. Kempa)
35'- 8:4 – Karwowski (
as. Spórna)
36'- 9:4 – Kasiński (
as. Rozumek M.)
37'- 10:4 –
Kasiński (po rykoszecie i podpowiedzi Bagińskiego;)

Skład i kartkowicze w „relacji po lewej”. Goście przyjechali do Knurowa zaledwie z pięcioma graczami. Mecz zawodnicy z Gorzyczek kończyli w trójkę (UPOSowcy również zaliczyli 2 czerwone kartki). By docenić pracę sędziowską, a w szczególności pana „Żółtkiewicza” – Pan sędziujący od strony trybuny - ostatnie 3min obie drużyny tylko stały na boisku podając sobie wzajemnie piłkę od nogi do nogi w obawie przed żółtymi i czerwonymi kartonikami. Goście mimo absencji kadrowej pokazali niezwykłą wolę walki. Szkoda, że sędzia w drugiej połowie wystąpił w roli głównej. Tak jednak czasem bywa, że za role drugoplanowe dostaje się OSKARA. Przy okazji jeszcze raz brawa dla Arbitrów, którzy sędziowali mecz w Siechnicach. Tych panów widziałem przed i po spotkaniu, w trakcie meczu byli niezauważalni, choć „odwalili” kawał dobrej roboty, może Oskarów nie dostaną, ale chyba na tym ich praca powinna polegać. Szerzej o gorącej atmosferze i samym meczu już jutro wieczorem

PS. Z ostatniej chwili Orlik wygrywa w Siechnicach 9:3 !!!!