UPOS-Exorigo Knurów | 8:5 | Rodakowski Tychy |
2011-03-13, 18:00:00 Hala MOSiR Knurów-Szczygłowice, ul. Górnicza 2 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 27, wczoraj: 31
ogółem: 947 866
statystyki szczegółowe
Rozegrano 22 kolejkę Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Nasz UPOS-Soccer Sport Pub pewnie wygrał z Intermarche A - 14:4 (5:0)
1:0 Ł. Spórna 2’, 20 D. Tałajkowski 11’, 3:0 W. Rozumek 13’, 4:0 D. Tałajkowski 19’, 5:0 Ł. Spórna 20’, 6:0 D. Wieliczko 21’, 7:0 W. Rozumek 24’, 8:0 D. Wieliczko 25’, 8:1 P. Mastyj 27’, 9:1 S. Jezierski 27’, 10:1 Ł. Spórna 28’, 11:1 W. Rozumek 32’, 11:2 D. Kramorz 34’, 12:2 W. Kempa 35’, 12:3 P. Mastyj 35’, 12:4 D. Kramorz 38’, 13:4 W. Rozumek 39’, 14:4 W. Rozumek 40’.
Pozostałe wyniki i tabele w rozwinięciu.
źródło: Waldemar Jachimowski.
Tabele po 22. kolejce
Grupa mistrzowska
1. | UPOS Soccer Sport Pub | 19 | 54 | 158-42 | 18 | 0 | 1 |
2. | Vibovit | 19 | 53 | 150-31 | 17 | 2 | 0 |
3. | Intermarche | 19 | 43 | 122-49 | 14 | 1 | 4 |
4. | Team Arttelekom | 20 | 37 | 83-88 | 12 | 1 | 7 |
5. | Tomsat | 20 | 35 | 88-60 | 11 | 2 | 7 |
6. | FC Apinex Czerwionka | 19 | 34 | 82-77 | 11 | 1 | 7 |
7. | FMS Gierałtowice | 20 | 23 | 73-93 | 6 | 5 | 9 |
8. | Intermarche A | 20 | 22 | 69-121 | 7 | 1 | 12 |
Grupa spadkowa
9. | LineTrans | 20 | 33 | 89-102 | 10 | 3 | 7 |
10. | Concordia Oldboje | 19 | 25 | 87-84 | 7 | 4 | 8 |
11. | IPA Knurów | 19 | 24 | 77-98 | 7 | 3 | 9 |
12. | Osiedle Szczygłowice | 19 | 21 | 69-95 | 6 | 3 | 10 |
13. | Mistral | 19 | 14 | 69-94 | 4 | 2 | 13 |
14. | Black&Decker | 19 | 13 | 59-99 | 4 | 1 | 14 |
15. | Nacynianka | 20 | 11 | 61-133 | 3 | 2 | 15 |
16. | PTK Holding | 19 | 7 | 48-117 | 2 | 1 | 16 |
Strzelcy
Msc | Zawodnik | Drużyna | Bramki |
1 | Sebastian Dolaciński | 34 | |
2 | Łukasz Winiarczyk | 33 | |
3 | Robert Kasiński | VIBOVIT | 29 |
4 | Robert Metelski | 28 | |
5 | Łukasz Spórna | 25 | |
6 | Daniel Tałajkowski | 24 | |
7 | Michał Kurcbart | LINETRANS | 23 |
8 | Piotr Karwowski | 22 |
Wyniki 22. kolejki:
PTK Holding - LineTrans 1:1 (0:6)
0:1 D. Gigla 1’, 0:2 D. Gigla 3’, 0:3 M. Kurcbart 10’, 0:4 T. Żurek 13’, 0:5 M. Kurcbart 19’, 0:6 D. Roszyk 20’, 0:7 D. Roszyk 31’, 1:7 M. Jaglarz 33’, 1:8 T. Żurek 35’, 1:9 T. Żurek 38’, 1:10 B. Gigla 39’, 1:11 W. Gaszka 40’.
Nacynianka – IPA Knurów 3:7 (1:1)
1:0 Ł. Swoboda 8’, 1:1 B. Szostak 15’, 1:2 K. Ferenstein 21’, 1:3 B. Durczyński 27’, 1:4 K. Ferenstein 30’, 2:4 R. Leitner 37’, 2:5 K. Kwietniewski 38’, 3:5 . Matuszewski 38’, 3:6 D. Krukowski 40’, 3:7 D. Krukowski 40’.
Osiedle Szczygłowice – Concordia Oldboje 4:7 (3:4)
0:1 D. Wiercioch 4’, 1:1 K. Białecki 6’, 2:1 P. Pietraczyk 8’, 2:2 A. Niewiedział 17’, 2:3 D. Walus 18’, 3:3 P. Gałach 20’, 3:4 D. Wiercioch 20’, 3:5 M. Pastor 24’, 4:5 P. Gałach 25’, 4:6 D. Walus 32’, 4:7 A. Niewiedział 37’.
żółta kartka: G. Wojtala (Osiedle).
Vibovit – FMS Gierałtowice 6:0 (1:0)
1:0 R. Kasiński 18’, 2:0 K. Kijak 22’, 3:0 G. Bęben 26’, 4:0 P. Przesdzing 33’, 5:0 K. Kijak 38’, 6:0 L. Leszczyński 40’.
żółta kartka: A. Nurkiewicz (FMS).
Intermarche – Tomsat 6:2 (3:1)
1:0 S. Wawrzonkowski 4’, 2:0 M. Szatka 12’, 2:1 S. Kassolik 18’, 3:1 P. Kośmider 20’, 4:1 P. Bodzioch 28’, 5:1 Ł. Winiarczyk 34’, 5:2 S. Dolaciński 40’, 6:2 P. Kośmider 40’.
żółta kartka: S. Wawrzonkowski (Intermarche).
Team Arttelekom – FC Apinex Czerwionka 8:4 (2:0)
1:0 D. Kraska 4’, 2:0 A. Nakonieczny 18’, 2:1 J. Mazgaj 24’, 3:1 A. Nakonieczny 25’, 4:1 A. Nakonieczny 28’, 4:2 S. Kupczyk 37’, 5:2 A. Nakonieczny 38’k. 5:3 T. Młynek 39’k. 6:3 A. Niewiedział 40’, 7:3 D. Kraska 40’, 8:3 A. Niewiedział 40’, 8:4 M. Grolik 40’.
żółte kartki: A. Nakonieczny, M. Gmyz (Team Arttelekom), T. Michalski, M. Grolik (FC Apinex).
UPOS Soccer Sport Pub – Intermarche A 14:4 (5:0)
1:0 Ł. Spórna 2’, 20 D. Tałajkowski 11’, 3:0 W. Rozumek 13’, 4:0 D. Tałajkowski 19’, 5:0 Ł. Spórna 20’, 6:0 D. Wieliczko 21’, 7:0 W. Rozumek 24’, 8:0 D. Wieliczko 25’, 8:1 P. Mastyj 27’, 9:1 S. Jezierski 27’, 10:1 Ł. Spórna 28’, 11:1 W. Rozumek 32’, 11:2 D. Kramorz 34’, 12:2 W. Kempa 35’, 12:3 P. Mastyj 35’, 12:4 D. Kramorz 38’, 13:4 W. Rozumek 39’, 14:4 W. Rozumek 40’.
|
Najbliższa kolejka 15 |
II liga » zachód | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|