Aktualności

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa drużyn...

• autor: roha, 2011-03-03 19:03
Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa drużyn młodzieżowych

Zakończyła się walka o Mistrzostwo Knurowa w Miejskiej Lidze Młodzieżowej. Chłopcy rocznika 1997 reprezentujący nasz Klub byli najmłodszą spośród wszystkich ekip biorących udział w tych rozgrywkach. Ostatecznie z dorobkiem 3 punktów zajęli 5 - ostatnie miejsce w tabeli. Nie miejsce jednak jest ważne, a gra. Podczas pierwszej rundy wysoko przegrywali swe mecze, ale na każdy następny pojedynek przychodzili z wolą walki i chęcią uczenia się. Zaowocowało to w rundzie rewanżowej gdzie ku zaskoczeniu obserwatorów nawiązywali równorzędną walkę z rok i dwa lata starszymi kolegami. Wygrali nawet z Concordią rocznik 96. Szerzej o ich poczynaniach w zakończonych rozgrywkach już wkrótce.

W najbliższą sobotę w szczygłowickiej hali rozegrany zostanie Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa drużyn młodzieżowych. Nasi chłopcy pod szyldem UPOS-Exorigo-Junior Knurów zagrają w nim i mimo młodego wieku zapowiadają walkę o każdą piłkę niezależnie od klasy i wieku rywala. Widząc ich poczynania w ostatnich pojedynkach możemy być pewni jednego - tanio skóry nie sprzedadzą. Już bowiem po ostatnim pojedynku w lidze dało się słyszeć plany snute przez chłopaków na przyszły sezon, gdy rocznik 95 wyjdzie poza ramy przyjęte w rozgrywkach - nie zapeszajmy jednak przyszłości i kibicujmy im już dziś.

Zapraszamy wszystkich w sobotę 5 marca 2011r początek turnieju godz. 9:00

Zasady turniejowe oraz rozpiska meczowa w rozwinięciu tematu.